05 Ocak 2015

TTNET Sürekli Kopma Sorunu!

Ekim 15-20 arasında S**'dan TTNET'e geçtim. 3 sene S***' da hiçbir sorun yaşamadım ama TTNET'e geçtikten sonra sürekli kopma yaşıyorum. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım. Ayar yapıyorlar ya da teknik ekip gönderiyorlar ama sorun 2 aydır devam ediyor. TTNET'i kapatmak istiyorum bu seferde benim doğru dürüst kullanmadığım internete taahhüt bozma ücreti istiyorlar. Bir daha mı TTNET kesinlikle hayır.

Aziz 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön