27 Ocak 2014 #2257951

TTNET Sürekli Kopma Oluşuyor

İnternet bağlantımda sürekli kopmalar oluşuyor TTNet'in bölge de Lokal arızasından dolayı olduğunu anladık. Kopmalar hala devam etmekte en son aradığımızda Muş.Hız arıza kaydı açtı ve ekip yönlendirdiğini söyledi. Gelen ekipteki sözüm ona zeki kardeşimiz yok priziniz bozuk yok modem bozuk bana hikaye anlatıyor ve 10 tl arıza tamir ücreti yansıtmış faturaya.


Eğer bölgede oluşan arıza çözülmez ise tüm yasal haklarımı kullanıp mahkemeye başvuracağım. defalarca söyledik arızanın sistemlerinde olduğunu. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Kadir 95 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön