03 Nisan 2013 #1721985

Ttnet Sürekli Kopma!

30sn bağlı kalamıyor internete bu şikayet mesajını yazarken bile kaçkere bağlantı sorunu yaşadım iki satır yazıyı yazmak için bile 1 saat uğraştım Ttnet fatura ödenmediği zaman kesmesini biliyor e biz ne yapalım ödediğimiz fatura karşılığı hizmet alamayınca ne yapalım böyle tüm sosyal ağlardan isimlerini kötü bir biçimde mi analım aboneliğimi iptal ettirmeyi düşünüyorum 30 sn bile bağlanamayacaksam ne diye para ödeyeyim değilmi?

Oktay 14 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön