16 Nisan 2013 #1746458

Ttnet Sürekli Kopan Düşük Bağlantı!

Ttnet aboneliğim süresince sürekli olarak yaşadığım "kopma" sorunlarına bir çözüm getiremiyor. Son 1 haftadır internet bağlantı hızım Ortalama 400 kbps. Bu bağlantı da sürekli kopuyor. Bu problem çözülemedi.


Ttnet bu arızanın kaynağını bulup bana bildirmeli. Saha dolabı ya da bine girişindeki bağlantı kutusu kontrol edilmeli. Ayrıca alamadığım hizmet için fatura gönderilmesini de hiç etik bulmuyorum. Ttnet müşteri hizmetlerine interneti kullanamadığım günler için iade talebinde bulundum ve bu iade talebini tekrarlıyorum.


Ttnet eğer hizmet veremiyor ise ücret iadesi edip aboneliğimi iptal edebilir. Ayrıca sorunun çözülmemesi durumunda İl Hakem Heyeti'ne başvuruda bulunacağım.

Mustafa 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön