11 Eylül 2013 #2005894

TTNET Sürekli Kesilen İnternetim İle Düzgün İlgilenilmemesi!

Size şu şikayet mesajımı 15 dakika içinde 11.kez yazıyorum. Çünkü diğer 10 seferinde internetim gitti.Yaklaşık 3 haftadır yaşadığım internet bağlantımda kopma sorunumla ciddi bir şekilde ilgilenilmiyor. Kendilerinin verdiği modemi kullanıyor olmama rağmen bir defasında (günde en az 7-8 kere müşteri hizmetlerini aramak zorunda kalıyorum) bana modemle ilgili sorununuz vardır dendi.


O kadar çok müşteri temsilcisiyle görüştüm ki yaptıracakları her türlü baştan savma işlemi daha onların demesine fırsat kalmadan yapar hale geldim. "Bir insanın interneti 5 dakika içerisinde 3 kere gider mi?" diye bir soru sorulsa bence paranızı "Gider" cevabına yatırın çünkü ben en iyi örneğim.

Tc 58 Okunma

Cevaplar

 • Tc27 Eylül 2013

  Tekrar mı bir şikayet yazmam gerekiyor? İnanın kabak tadı vermeye başladı. Bu kadar mıydı buraya yazdığım şikayetin etkisi? Buraya yazdığım şikayet sonucu yaptığınız iyileştirme beni 2 hafta idare edince yetecek diye mi düşündünüz? Ayıp.

 • Tc12 Eylül 2013

  Eğer TTNET benim sorunumu 3 hafta süren sabırlı bekleyiş zamanımda çözseydi vereceğim yanıtlar daha farklı olabilirdi.Beni fark etmeleri için 3 hafta beklemenin yetersiz oluşu ve ancak bu siteye şikayetimi bildirdiğim zaman ilgilenilmesi ,her ne kadar müşteri temsilcilerinin ilgisizliği yetkili birimlerinin ilgisizliği yüzünden sabırlı davranıp sakin olsam da, gözümden düşmelerine yetti hatta arttı bile. Aynı ürünü/hizmeti tekrar.... demişsiniz. Ben şimdi bile hatamın farkına varıp sağlayıcım olan TTNET i bırakmayı düşünürken böyle bir hatayı bir daha nasıl yapayım? Keşke paranızı aldığınız kişilerin size muhtaç olduklarını düşünmekten ziyade sizlerin biz tüketicilere muhtaç olduğunuzun farkına varabilseniz. Umarım size bir daha işim düşmez de bir daha muhattap olmayız. Hayırlı günler güzel kazançlar dilerim.Saygılar..

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön