20 Mart 2013 #1696554

Ttnet Sürekli Kesilen İnternet Bağlantısı!

Son 10 gündür internetim sürekli gidip geliyor. Modem ışıkları sürekli sönüyor ve 1 dakika içerisinde yeniden yanıyor ve internet geliyor. Bazen ışıklar sönüyor internet gidiyor, tam yeniden
yanmaya başlıyor fakat internet gelmeden tekrar tekrar sönüyor.


Duvardan gelen direkt hattı modeme taktım fakat yine de internet sürekli gidip geliyor. İnterneti kullanamaz oldum. 3 gündür Ttnet müşteri hizmetlerini arıyorum, güncelleştirme yaptılar fakat yine de aynı problem devam ediyor. Arıza kaydı bıraktıklarını ve ekipman yönlendirdiklerini söylediler fakat yapılan,arayan veya gelen hiçbir şey yok. 63,00 TL'lik sınırsız internet
kullanıcısıyım fakat sınırsız eziyet çeker oldum.

Erdem 66 Okunma

Cevaplar

 • Erdem24 Mart 2013

  Son 20 gündür internetim sürekli gelip gidiyor. Müşteri hizmetleri pek çok defa görüştüm. Her müşteri temsilcisi aynı şeyi söylüyor. Arıza kaydı aldığını ve ekipman yönlendireceğini, modemin açık kalmasını istediğini söylüyor fakat hiçbir şey yapılmıyor, hiç kimse gelmiyor ve ilgilenmiyor. Sorun belki bizden de kaynaklanıyor olabilir ama en azında adam gibi ilgilenilsin. Sadece herkese yaptığı gibi otomatik mesaj gönderiyorlar. Bu mesajı yazana kadar bile 20 defa internet gitti geldi. Bir de kalkmış memnuniyet anketi yapıyorlar utanmadan. Ttnet tarafından resmen dolandırılıyoruz. Ya interneti iptal ettireceğim yada mahkemeye verip hakkımı yasal yollardan arayacağım. Karşılarında enayi yok.

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Erdem23 Mart 2013

  Son 20 gündür internet bağlantımda defalarca kesilmeler oluyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum arıza kaydı aldık, ekipman yönlendiriyoruz diyorlar ama sadece anı kurtarıyorlar. Hiçbirşey olduğu yok. 63 TL'lik sınırsız internet abonesiyim sözüm ona ama sınırsız eziyet çekiyorum resmen. 2 gün önce yine burada yazdım, herkese olduğu gibi bana da otomatik bir cevap gönderdiler ve ilgileneceklerini yazmışlar fakat hiçbir şekilde ilgilenilmedi, kimse aramadı, internet yapılmadı, ttnet tarafından resmen dolandırılıyoruz. Ay sonunda hangi yüzle 63 TL. fatura ödemesi isteyecekler acaba. Bu iş Cem Yılmaz'la reklam çekmekle ve avrupaya fiberoptik hatla bitmiyor. Önce ülkenizi yapın.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön