15 Nisan 2013 #1742237

Ttnet Sürekli İnternet Kopmaları!

Nisan ayının başından beri internet sürekli ve belirli aralıklarla gidiyor ve hemen yeni IP numarası alıp bağlanıyor. 7/24 bilgisayarım açık ve takip etme olanağı buldum 1 saat içinde en az 3 en fazla 4 kere gidiyor yani bu hiç normal değil.


4440375 i aradım hemen modemden kaynaklıdır denildi ve hiç yoktan 3 senedir sorunsuz kullandığım modemi bile değiştirdim ama bana mısın demiyor! Ama tekrar ediyorum bu kesilmeler nisan ayında başladı daha öncesinde örneğin 2012 senesinde hiç böyle bir sorun yoktu...

Can 24 Okunma

Cevaplar

  • Can17 Nisan 2013

    16 nisan akşamına aradılar sağolsunlar ve bir dizi öneride bulundular...ilk bulundukları öneri splitterın değiştirilmesiydi ki sorun %99 çözüldü... e peki bana neden yeni modem satın aldırdılar??evet tahmin edebileceğiniz gibi spliterı değiştirdim ama eski modemimi kullanıyorum ve 24 saatte sadece 2 kere internet düştü ki hiç sorun değil!! uzun lafın kısası ilk telefon ile arama yaptığımda da beni aradığınız zaman ki gibi detaylı ve farklı seçenekler sunarak çözüme gitmeye çalışsanız çok daha iyi olacaktı!! nerede bi modem (80 tl) nerede bi splitter (4 tl) lütfen yardımcı olan kişilerin eğitilmesine biraz daha dikkat teşekkürler!!

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön