13 Mayıs 2013 #1793634

Ttnet Sürekli İnternet Kesilmesi!

İnternet bağlantım son zamanlarda sürekli kesilmeye başladı. Çağrı merkezini defalarca aradım sürekli geçici çözüm ürettiler ve sorunun modem kaynaklı olduğunu söylediler. Bir haftalık bir süre içerisinde yeni modem satın aldım ve sonuç yine değişmedi internetim bağlantım sürekli kesilmeye devam ediyor.


Uzun yıllardır ttnet kullanıcısıyım fakat ödediğim paranın hakkı verilmiyor, geçici değil kalıcı çözüm üretin interneti kullanabilmek için para ödüyoruz. Bu şekilde devam ederse sözleşmemi iptal ettireceğim.


Bu konuyla ilgilenilmesini ve kısa sürede mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Tolgacan 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Tolgacan15 Mayıs 2013

    buraya şikayeti yazalı 2 gün geçti ne bir geri dönüş yapıldı ne bi çözüm üretildi,tebrik ediyorum çok hızlısınız o kadar hızlısınız ki yetişemiyoruz.arıza kaydı bırakıyorum geri dönüş yapılmıyor,benim onayım olmadan sorunumun giderilip giderilmediği öğrenilmeden arıza kaydı kapatılıyor. şu sorunla bi zahmet adam akıllı ilgilenin artık.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön