25 Nisan 2014

TTNET Sürekli İnternet Kesiliyor

Yaklaşık 20 gün önce internet ve telefon hattımı birleştirdim o günden beri çeşitli aralıklarla bağlantı sorunu yaşıyorum sorunun her zaman santral kaynaklı olduğu söylendi ancak temelli bir çözüm sağlanamadı. Bu mesajı yazdığım şu anda halen bağlantımın kesik olduğunu belirtmek istiyor, sorunun bir an önce giderilmesini talep ediyorum.

Fatih 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön