15 Mayıs 2013 #1798836

Ttnet Sürekli İnternet Kesiliyor!

İnternetim 2 gün önce yağmur yağdıktan sonra sürekli kesilip gelmekte. Lütfen yardımcı olun. Müşteri hizmetlerini aradım buradan yaptık dediler yine düzelmedi.

İsmail 41 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • İsmail16 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.Saygılarımızla TTNET A.Ş. YAZISINI GÖRMEKTEN BIKTIM.. BİRAZ İLGİLEN ARTIK TTNET.. SİZİN YÜZÜNÜZDEN 2 dakika internete giremiyorum.. EĞER BU SORUN İLE İLGİLENMEZSENİZ TÜKETİCİ HAKLARI MAHKEMESİNE KADAR GİDECEĞİM.. İYİ ÇALIŞMALAR

 • İsmail15 Mayıs 2013

  TTNET bıktım bu internetin gidip gelmesinden lütfen bir an önce yardımcı olunuz.

 • İsmail15 Mayıs 2013

  TTNET A.Ş ilgilendiginiz için teşekkür ederim fakat hala düzelmedi..

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön