25 Ocak 2014 #2255706

TTNET Sürekli Hat Kopması

TTNET'ten düzgün ve kaliteli hizmet alamıyorum. Sürekli hat kopması ve hız düşüklüğü yaşıyorum. Alt yapı sistemlerimizin kötü olduğu söylendi. Ben Her ay 65 TL fatura öderken ve ben üstüme düşen görevi yaparken TTNET hiçbir şekilde hizmet vermemektedir. Benim bu zamana kadar verdiğim ücretlerle beni düşük hizmetle yanılttılar. İnsanın parası ile rezil olması böyle bir şeymiş.


TTNET'ten ayrılacağım ve başka bir hizmet sağlayıcıya geçeceğim. Acilen TTNET'in hizmet anlayışını değiştirmesi gerekmektedir. Bir tek ben değil bu sorunu yaşayan birçok kullanıcı var. Sizler teker teker üye kaybedin. İş işten geçtikten sonra müşterinin önemini anlarsınız.


Bu konuda acil geri dönülmesini istiyorum.

Cihan 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön