10 Mart 2014

TTNET Sürekli Fazla Fatura Gönderiyor.

TTNET 49,90 TL'lik sözleşmemiz olmasına karşın iki ay önce bana 66 TL'lik bir fatura gönderdi. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise sonraki ay düşüleceğini söyledi. Sonraki ay düşüldü de. Ancak bu ay 58 TL'lik fatura geldi. Üstüne üstük daha son ödeme tarihine 15 gün varken bir de SMS atılıyor. Bir fatura takip sistemini yok sanırım ilgili kuruluşun. Ben her ay arayıp faturamı düşürttürmek zorunda mıyım ?

Ugur 63 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ugur12 Mart 2014

    Hala bir dönüş yapılmadı, sanırım sözleşme tarihi bitene kadar bu olay çözülemeyecek.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön