22 Mart 2013 #1700481

Ttnet Sürekli Bağlantı Kopuyor!

Böyle bir hizmet olamaz defalarca internet kopmaları yaşadık defalarca aradık kimi zaman telefonlarımıza çıkmadılar şimdide 8-16 mbp arası fiyat öderken hızımız 4. 5 ve aynı fiyatı ödemekteyiz sözleşmeye baktım gerekçe bildirilmeden internet kesilmesinden dolayı tazminat alabileceğimi öğrendim eğer bu sorunlar bir kere daha yaşarsak ki yaşamamak için buraya yazıyorum eğer yaşarsak yasal hakkımızı kullanacağız.

Ertugrul 174 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ertugrul22 Mart 2013

    umarım bu internet hızımızıdan daha öncceki çok başarılı bir şekilde halletmiş olduğunuz sorunlar gibi halletmezsiniz. nerdeyse 1 aylık bir iinternet kestintimiz olmuştu bunun parasını almayı biliyorsunuz ama eğer bir kere daha olursa zaten yukarıda söylediğim gibi yasal hakkımızı kullanacağız ayrıca bu hız sorununuda acil olarakmı diyorsunuz ne bunu halledin hizmet dediğiniz böyle olmaz

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön