15 Mart 2013 #1688041

Ttnet Sürekli Bağlantı Kopma Problemi Yaşıyorum!

Öncelikle bu mesajımızla ilgili ilgilenebilecek en yetkili birimin veya birim yetkilisinin okumasını önemle rica ediyorum. 3442257766 numaralı hattımıza bağlı VDSL internet kullanmaktayız, kullanmakta olduğumuz işyerinde çalışan bütün programlar internet üzerinden çalışmakta. Defalarca kez çağrı merkezini aradık ve Ttnet ile irtibata geçmemize rağmen sürekli kopma sorunumuz giderilememiştir.


İnternetimizin gidip gelmesiyle ilgili kalıcı çözüm bulunamayacaksa lütfen bize bildirilsin çünkü biz internet üzerinden çalışan programlarımız yerli yersiz kopmasından dolayı müşteri kaybetmekteyiz buda bizim mali kaybımıza neden olmakta. Bizi muhatap alan birileri varmı çok merak ediyorum ?

Volkan 394 Okunma

Cevaplar

  • Volkan25 Mart 2013

    Birincisi bize hiçbir bilgi verilmedi, ikincisi sorun halen giderilemedi, üçüncüsü şikayetimizi kayda değer bulup ilgilenen hiçbir kimse olmadı, tekrar ediyorum burası işyeri ev değil, interneti facebook'a youtube girmek için kullanmıyoruz. Tekrar ediyorum programlarımız internet üzerinden çalışıyor, bizim sorunumuzu çözmeyerek maddi zarar veriyorsunuz bize, mahkemeye verip zararlarımızı tazmin edeceğimiz noktaya doğru ilerliyoruz. Eğer çözemeyecekseniz bilgi verin yapamıyoruz diye, farklı yerlerden internet hizmeti alalım bizde. Yakıştıramadık bu ciddiyetsizliği TTNET ve Türk Telekom'a

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön