02 Mayıs 2013 #1774053

Ttnet Sürekli Bağlantı Kopma Problemi Yaşıyorum!

Yaklaşık 2-3 haftadır hergün bu internet kopması problemi yaşıyorum. Günübirlik aramak zorunda kaldığım Ttnet müşteri hizmetleri artık canımı sıkmaya başladı. İnternet 2 saat varsa 3-4 saat olmuyor ve müşteri hizmetlerini aramadığım sürecede gelmiyor geldiğinde de normalinden çok yavaş bir internet beni bekliyor. Bu durum neden olduğu konusunda hiçbir bilgide alamıyorum her ay ücretini ödediğimiz bu internet hizmetinden yararlanamıyoruz.

Kadri 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön