13 Şubat 2013

Ttnet Sürekli Bağlantı Kopma Problemi Yaşıyorum!

5 Dk içinde 5-6 defa internet kesiliyor. 50 GB geçilince hız kullanılmayacak kadar düşürülüyor. Zaten bize vaat ettiğiniz hızı veremiyorsunuz. 8 Mbit Paketim var şimdiye kadar gördüğüm en yüksek hız sınırı 500 kb. Batıdakilerin internet hızları süper bize gelince coğrafik koşullar. Madem aynı faturayı ödüyoruz aynı hızıda istiyoruz. Bağlantı sorunun bir an önce düzeltilmesini istiyoruz.

Devran 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön