04 Mayıs 2015

TTNET Sürekli Arıza Ve Elit Hizmeti!

Bağlantımda 4 gündür süregelen kesintiler üzerine dün ve 3 gün önce 2 adet arıza kaydı oluşturdum. 2 gün önce evime gelen yetkili gerekli kontrolleri yaparak hat değerlerimin düşük olduğunu, hızımı düşürecek olursam kopmaların kısmen önüme geçebileceğini söyledi. Ziyaretinin ardından yaklaşık 7-8 saat sorunsuz bir şekilde bağlantı sağladım.

Durum tekrar ortaya çıkınca müşteri hizmetlerine durumu tekrar bildirdim. Herhangi bir geri dönüş olmadı. Tekrar durumu soruşturmak için ulaştığımda bana sorunun tesisatımdan kaynaklandığını ve "Elit" hizmetini alarak ücret karşılığında sorunu giderebileceklerini söylediler. Oysa evime gelen görevli sorunun hat değerleriyle ilgili olduğunu söylemişti.

Enes 211 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 04.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön