12 Eylül 2013 #2008699

TTNET Sürekli Arıza Kaydı Alıyor Ama Sonuç Yine Hüsran!

Aylardır internetimde problemler yaşıyorum sürekli arıza kayıtları falanlar filanlar sürekli bir şeyler yaptıklarını söylüyorlar ama sonuç yine hüsran yine hüsran en son yaşamış olduğum sorunlardan dolayı faturamda indirim sağlanmasını istedim ve sağladılar.


Yaptıkları indirim ise 11 TL! ben bu süre zarfı içinde belki 20'den fazla TTNET müşteri hizmetlerini aradım ev telefonunu kullanmadığımız için cep telefonumdan her bir görüşme 10 dk'ya yakın ve hatta bazıları daha fazla yaptıkları indirim benim telefon faturamı bile karşılamıyor yani bu nasıl müşteri memnuniyetidir anlamış değilim ve TTNET'ten şikayetçiyim.

Samet 53 Okunma

Cevaplar

  • Samet16 Eylül 2013

    hiç bi bilgilendirme yapılmadı birkez aranmışım ama görmediğim için açmadım ve birdaha aranmamışım.......

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön