20 Eylül 2013 #2022090

TTNET Sürekli Arıza!

TTNET 'in nakil işleminin yapılmasından beridir, sürekli olarak arıza veriyor. Akıllı evi paketini kullanıyorum ancak televizyon izleyebildiği günlerin sayısı maalesef çok sınırlı. İzleyebildiğim günlerde de çoğu zaman hız yavaşlığından ekran donuyor. Son zamanlarda modemle ilgili de problem var. İnternet'i de kullanamıyorum.


Bu konuyla ilgili birkaç defa arıza kaydı bıraktım. Hatta bir seferinde gelip Tivibu kutusunun arızalı olduğunu söyleyip değiştirdiler ancak şu anda yine sorun yaşıyorum. Konuyla ilgili aranacağım söylendi ancak aranmıyorum. Bütün bunlar olurken her ay yanlışlıkla 2 defa fatura kesiliyor. Sürekli bunun için de müşteri hizmetlerimi aramam gerekiyor.

Serpil 61 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön