02 Eylül 2013 #1989448

TTNET Sürekli Arıza!

TTNET ile sözleşmemiz daha 1 yılı doldurmadı ama biz devamlı arıza bildirmekten yıldık. Zaten en başta vaad edilen hıza hiçbir zaman ulaşamadık, apartman kablomuzun değiştirilmesi söylendi, ona rağmen hiçbir değişiklik olmadı ve de ilgilenilmedi.


Rutin olarak yaşadığımız arızalara şimdi bir de yenisi eklendi. Ne zaman apartmanda birinin internet bağlantısına bakılsa bizim bağlantımız kesiliyor. Teknik eleman geliyor, diğer bağlantılar onarılırken bizimki bozuluyor, sonra bir-iki gün bizim bağlantı için tekrar birinin gelmesini bekliyoruz.


Hiç memnun değiliz, evden internet ile çalışmak zorunda olan biriyim, yıllık sözleşmem bittiği an bağlantımı iptal ettireceğim.

Ahmet 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön