02 Temmuz 2013

TTNET Sürekli Arıyor!

TTNET'ten yıllar önce internet kullandım. Daha sonra Smile ADSL' e geçtim. Taşınmam dolayısıyla da interneti bir süre dondurdum. TTNET benim sözleşmemin biteceği tarihi bile bildiği için "sözleşmeniz ... tarihinde bitiyor, kampanyamız var" şeklinde aranıyorum.


Hayır istemiyorum, Smile' a devam edeceğim dediğim halde, haftada 3 kez aranıyorum. Hatta dün bir sabah, bir de öğleden sonra arandım. Aramayın dememin de etkisi olmuyor.

Muhammet 89 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet10 Temmuz 2013

    Keşke buraya yazmadan, direk TTnet'e şikayetimi bildirince çözüm bulsalardı

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön