15 Kasım 2014

TTNET Sürekli Arayarak Rahatsız Ediyor

Şu an kullanmakta olduğum İnternet sağlayıcısı haricinde TTNET üyeliğine geçmem için sesli yanıt sistemiyle günde en az 5-10 defa olur olmaz yerlerde telefon almaktayım. TTNET müşteri hizmetlerine bu konuyla alakalı rahatsızlığımı belirtmeme rağmen taciz telefonları devam etmektedir ve kaynağını dahi bulamıyorlar. Buradan tekrar sesleniyorum, bu şekilde telefonlar almaya devam ettiğim sürece tüm yasal haklarımı kullanacağımı bildirmek isterim.

Eser 272 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön