07 Temmuz 2015

TTNET Suçu Başkalarına Atıyor!

Biz kullanıcılarına gerek reklamlarında gerekse diğer ulaşım kaynaklarında şirketi bizlerin ailesi olarak gösteren ama aslında bizleri bir müşteriden ötede görmeyen ve klasik ülkemizin gerçeği bizleri ellerinden geldiği kadar tabiri caizse devletimizinde yeterli denetleme yapmamasından kaynaklanan kendisini kral ilan eden şirket. Bizlere verdiğiniz hız hakkında yıllardır tarafınıza bıraktığım arıza kayıtları mevcuttur mutlaka inceleyeceksiniz. Sıkıştığınızda çözemediğiniz de ya da çözmek istemediğinizde sorunu modem firmasına ve kullandığımız ürünlere atan şirket. Sizler bizlere hizmetiniz karşılığında fatura ediyorsunuz ve bu tutarları bizler ödüyoruz?

Burak 373 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Temmuz 2015

    Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön