11 Ekim 2013

TTNET Şubesinde Yetkilinin Yaptığı Hatadan Dolayı Fazla Para Ödüyorum!

Temmuz ayında açtırdığımız 3'lü avantaj paketinde yetkili kişi 55 TL olacağını söyledi faturanın
fakat ilk ay 90 TL geldi. TTNET'i aradık fakat ilk ay öyle olacağını söylediler, 2. ayda 90 TL geldi ve Gayrettepe Türk Telekom'a gittik orada ki bayan Altunizade mah. Nuh Kuyusu caddesinde ki Zirve ve Teknoloji İletişim- İ**** S. TTNET bayisine gitmemiz gerektiğini söyledi ve oradakilerin sözleşmede yanlış yaptıklarını ifade etti.


Sözleşmeyi oğluma gösterdiğimde Konuştukça Öde yerine Sınırsız telefon yazılmış. Bu yüzden her ay 90 TL gelmekte. Bu ayda 90 TL geldi. Ben emekli bir insanım sorunum çözülmez ise tüketici mahkemesine başvuracağım. TTNET'in böyle bir hata yapması beni gerçekten üzdü.

Murat 69 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön