15 Mart 2013 #1686485

Ttnet Sözünü Tutup Naklimi Gerçekleştirmedi!

07 mart 2013 tarihinde internet paketimi nakil yaptırmak istediğimi ttnet müşteri hizmetlerine söyledim ve bana işlemin 2 gün içerisinde gerçekleştirileceği söylendi fakat daha sonra neden gelinmedi diye arandığımda 7 iş günü arkadaşımız size yanlış bilgi vermiş denildi. Bu zaman zarfında ttnetten yetkili kişilerle görüşmek istediğimi ve mağdur olduğumu bildirmeme rağmen kimse ile görüşmedim ve kimse tarafından aranmadım.


Şuan 8 güne giriyorum ve halen kimse nakil hattımı gerçekleştirmedi konu ile ilgili yasal hakkımı da ttnet bana iletilmedi. Müşteriyi önemsemeyen ve para için çalışan ttnetten herhangi bir çözüm alamadım elimde yaklaşık 10 tane çağrı numarası var ve hiçbirine dönüş yapılmadı.

Gazihan 19 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön