09 Nisan 2014

TTNET Sözüne Güven Olmayacaksa Müşteri Temsilcisi Neden Var?

Yüksek gelen TTNET faturamı başka tarife geçmek istedim. Müşteri hizmetleri ile konuştuğumda 60 civarında olan bir tarife önerdi ben se 85 -89 tl ödüyordum. Bunu kabul ettim. Müşteri temsilcisi herhangi bir bir uyarı yapmadı. Taahhütlenme konusunda nasıl kurumsal hizmet yapıyorlar ise kendim sordurduğum cezası olup olmadığını 24 ay taahhüt vermeniz halinde sorun olmayacağı söylendi. Ben de kabul ettim.


Ancak bu gün 422,25 tl geldi. Şok oldum. Müşteri temsilcisi böyle bir şey demediği gibi ben de söyledim. Ama sorun yok dediler ama su an bu ücret geldi. Hayretler içerisindeyim. Kişilerin sözlerine itimal edilmiyorsa neden müşteri temsilcileri var? TTNET'en şikayetçiyim mağdur edildim.

Abdullah 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön