17 Mart 2015

TTNET Sözünde Durmuyor!

2015 Ocak ayı içinde TTNET internet hattım ile ilgili sürekli kopma problemi yaşamaya başladım. Her akşam arayıp hattımda sürekli kopma olduğu için sürekli arıza kaydı oluşturdum hepsi telefonumda kayıtlı. Bende kendilerine interneti kullanamadığım zamandaki ücreti ödemek istemediğimi belirttim. Onlarda bana bununla ilgili kayıt oluşturalım olumlu olursa faturanız dan düşülecek dediler. Daha sonra bana kendileri dönüş yaptılar evet haklısınız kullanmadığınız şu kadar tutar ilk faturanız dan düşülecek dediler. Daha sonra ilk faturamı kontrol ettiğim zaman düşmediler. Dün baktım yine düşmemişler.

Süleyman 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Süleyman20 Mart 2015

    Yine ayni şeyi yaptılar... Hak etmeden alınan paranın iadesini tarafıma yapmak için aradılar ve banka bilgilerimi dilek hanim adında birisi aldı. Fakat an itibari ile ödeme tarafıma hala yapılmadı... Yetkili kişiye buradan bir soru sormak istiyorum... Haksiz yere hesabımdan aldığınız parayı geriye alabilmem için ne yapmam gerekiyor?

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön