29 Mart 2013 #1713089

Ttnet Sözleşmeyi İmzaladıktan Sonra Müşterisini Bilgilendirmiyor!

D-Smart tan Ttnete geçtim. Ttnet temsilcileri geçiş işlemleri tamamlanınca bana kullanıcı adı ve şifre gibi bilgileri ileteceklerini belirttiler. Ancak ben internete bağlanamayınca kendilerini aradığımda "geçiş işleminiz bir gün önce tamamlanmış, modem kurulumu yapın" dediler. Modem kurulumu için gerekli olan bilgilerin tarafıma bildirilmediğini söyledim ve telefonda bilgi istedim.


5 senedir yaşadığım adresin kayıtlı adresle uyuşmadığı için -müşteri temsilcisi çok eskiden kullandığım bir adres olup olmadığını sordu- bu bilgilere ulaşamadım. Daha sonra başka bir müşteri temsilcisi ile görüştüğümde ise "sistem"de bir hata olduğunu ve bir kaç saat sonra bu bilgilere ulaşabileceğimi iletti.

Ramazan 28 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön