14 Ekim 2013

TTNET Sözleşmeyi Görmezden Geliyor!

29 Ağustos 2013 tarihinde daha sağlıklı bir hizmet alabilmek için Türk Telekom müdürlüğüne gittim. TTNET 3'lü paket kampanyam 17 Eylül' de son bulacak olmasına rağmen sakata gelmek istemedim ve kampanya bitiş tarihini beklemeden kampanya yenilemek istedim.


3'lü paket kampanyasını önceki fiyattan "39 tl den" alamayacağım yeni fiyatın 49 tl olduğu söylendi. Kabul ettim ve aynı şartların geçerli olması kaydı ile sözleşmeyi imzaladım. Gel gör ki 12 Ekimli faturam 67,25 tl geldi. Faturayı incelediğimde TTNET, Tivibu ve telefon ücretlendirmesinin ayrı ayrı yapıldığını "3 lü paket sözleşmemin görmezden gelindiğini gördüm."

Mete 100 Okunma

Cevaplar

 • Mete21 Ekim 2013

  Şunu belirtmeyi unuttum.19:30 itibarı ile yaptığım son sorgulamada abone bilgi ekranımda "ödemeniz gereken bir adet fatura bulunmaktadır" uyarısı bulunmaktadır.

 • Mete21 Ekim 2013

  Tam bir komedi sergileniyor. Ttnet abone ekranımda 18:35 civarlarında ödemeniz gereken 1 adet fatura bulunmaktadır ibaresi varken yaklaşık bir kaç dakika sonra "ödemeniz gereken fatura bulunmamaktadır düzenli ödemeleriniz için teşekkür ederiz" bilgisi ekranıma yansıdı. Bu ekran görüntülerinin hepsinin görüntü kaydını bilgisayarıma kaydettim. Müşteri hizmetleri bu ilgisizliği ile benim muhattabım olmamalı. Bu mesajımı yetkili bir yöneticinin okumasını istiyorum, gerekirse bahsettiğim görüntü kayıtlarını onunla paylaşacağım. Bu işin suyu çıktı, lütfen artık bir yönetici benimle muhattap olsun. Not:TTnet Abone bilgi ekranım incelenirse," ki bunu incelemek galiba şu ana kadar kimsenin aklına gelmedi, hatırlatmak istedim!" "3 lü avantaj kampanyası-ikna" paketine abone olduğum görülür.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Ekim 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Mete20 Ekim 2013

  20.10.2013 saat 13:24 te müşteri hizmetleri tarafından tekrar arandım ve tekrar suratıma telefon kapatıldı. "Ttnet Sözleşmemi Görmezden Geliyor" başlıklı şikayetim ile ilgili bir görüşme şu ana kadar gerçekleşmedi ve yüzüme kapatılan telefonlar ise şahsıma yapılan bir hakaret olmuştur. Müşteri hizmetleri, müşterisine gereken ilgi ve alakayı göstermeyen, üstüne üstlük hakaret edercesine müşterisinin suratına telefon kapatan bir kurumdan galiba çok fazla şey bekliyorum.

 • Mete15 Ekim 2013

  15.10.2013 saat 12:02 de müşteri hizmetleri tarafından arandım. Problemimin çözümleneceği umudu ile telefonu açtım; fakat telefonun diğer ucunda benimle konuşan kimse yoktu. Sadece kendi aralarında muhabbet eden müşteri temsilcilerinin sesi geliyordu kulağıma. Birilerinin benimle konuşacağı umudu ile beklerken yaklaşık bir dakika sonra suratıma telefon kapatıldı. Ttnet sözleşmemi görmezden geldiği gibi sonunda beni de görmezden geldi ve suratıma telefon kapattı. Ben böyle bir hizmet anlayışı görmedim.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Ekim 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön