27 Ocak 2014 #2258535

TTNET Sözleşmeye Uymadı!

TTNET yapılan sözleşmeye uymuyor. Daha öncede şikayet de bulundum, fakat henüz bir cevap alamadım. Geçtiğimiz ay telefonla yeni bir sözleşme yaptık. Üstüne basa basa ayrıntılı bir şekilde tekrarladım bana kaçıramayacağım bir teklifte bulundular.


Telefon ve internet ikisi birden 49 tl 12 ay sözleşmeli denildi. Şimdiyse bana 2 adet telefon faturası geldi. Ayrıca sınırsız olması gereken İnternet hızım düşürüldü çok kullanmışız arkadaşlar çok kullanmışsınız demek çok garibime gitti özellikle kotasız sınırsız dedik.


Çok kullanmazsam sınırsız olmasını istemezdim. En kısa sürede bu durumun düzeltilmesini aksi takdirde sözleşmeye uymadığınız için şikayetlerimin devam edeceğinden hiç şüpheniz olmasın.

Ayhan 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön