29 Ocak 2014 #2264027

TTNET Sözleşmeye Rağmen Modem Ücreti İstedi

Ben kullanmış olduğum internet paketini faturam yüksek olduğu için iptal ettirmek istiyorum.
Fakat müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede bana modem ücreti olarak 125 tl + cayma bedeli oalrak 150 tl gibi bir tutar odmem gerektiğini belirttiler.Fakat ben konu ile ilgili bahsetmiş olduğu taahhütü imzalamadım böyle bir taahhütname izlatılmadı bana ve paketimin iptali durumunda modem ücreti alınmayacağı belirtildi.


İstemiş olduğum ise modem ücretinin ve cayma bedeli adı altında benden istenilen ücretitin iptalidir. Yardımlarınızı bekliyorum problemimin çözülmemesi durumunda yasal olarak hakkımı arayacağımı belirtmek isterim.

Muhammed 57 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed15 Şubat 2014

    Şikayetler tarafınıza ulasıyor ama ılgılenmıyorsunuz.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön