22 Ocak 2014

TTNET Sözleşmeye Aykırı Fatura Gönderdi

TTNET ile yeni bir sözleşme yaptım. Bu sözleşmeye göre 12 ay telefon içinde olmak kaydıyla 49 tl olması gerekiyordu. Fakat bana 28 tl telefon faturası geldi. Şimdi anlayamadığım biz mi çok safız yoksa TTNET mi çok uyanık?

Ayhan 77 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ayhan27 Ocak 2014

  sayın ttnet yetkilileri.,tekrar ediyorum.,kardeşim benim ttnetle 2 yıllık sözlemem bitmişti faturaları zar zor ödedigim için kapatma kararı almıştım fakat çocukların dersleri nedeniyle bir kaç ay sözleşmesiz kullandım.,geçtigimiz ay ise yeni bir sözleşme yaptım ttnet deki arkadaş reddedemiyeceginiz bir bir teklifte bulunacagım dedi .,aynen şöyle dedi telefon internet sınırsız 49 tl özellikle telefon dahil demi diye sordum evet dedi sınırsız olacak dedim evet dedi .,sevgili kardeşlerim ben zar zor geçinen bir insanım 49 tl yi bile bulamadıgım zamanlar oluyor.,şimdi bana yazık degilmi ikinci tlf faturası gelmiş hiç kullanmadıgım halde 63 tl diye mesaj geldi üstelik gecikme faizi hariçmiş .,lütfen bu durumu düzeltin saygılar..., Ayhan B. 26 Ocak 2014 23:15:00

 • Ayhan26 Ocak 2014

  sayın ttnet yetkilileri.,tekrar ediyorum.,kardeşim benim ttnetle 2 yıllık sözlemem bitmişti faturaları zar zor ödedigim için kapatma kararı almıştım fakat çocukların dersleri nedeniyle bir kaç ay sözleşmesiz kullandım.,geçtigimiz ay ise yeni bir sözleşme yaptım ttnet deki arkadaş reddedemiyeceginiz bir bir teklifte bulunacagım dedi .,aynen şöyle dedi telefon internet sınırsız 49 tl özellikle telefon dahil demi diye sordum evet dedi sınırsız olacak dedim evet dedi .,sevgili kardeşlerim ben zar zor geçinen bir insanım 49 tl yi bile bulamadıgım zamanlar oluyor.,şimdi bana yazık degilmi ikinci tlf faturası gelmiş hiç kullanmadıgım halde 63 tl diye mesaj geldi üstelik gecikme faizi hariçmiş .,lütfen bu durumu düzeltin saygılar...,

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön