02 Eylül 2013 #1987320

TTNET Sözleşmeye Aykırı Alınan Fazla Paralar!

TTNET firması benden 3 ay fazla para aldı 2 ay fazla aldığını kabul ederek tarafıma iade ettiğini söylüyor.Fakat herhangi bir iade yapılmadı. Son faturada ise fazla para almadığını söylemesine rağmen sözleşme hükümleri gereği fazla para aldı. BTK'ya şikayet etmem sonucu TTNET'in BTK'ya göndermiş olduğu yazı metni ve benim BTK'ya gönderdiğim cevap aşağıdaki şekilde.


Paranın iadesinin yapılmadığını gösterir faturalar bende mevcut ve bu faturaları BTK'ya gönderdim. Kampanya ya dahil olduğunuz tarih itibariyle Şubat 2013 , Mart 2013, dönem faturalarınıza sehven yansıyan TTNET Alo ücreti 25,02 TL'nin TTNET ALO fatura hesabınızdan iade işlemi yoluyla 01.07.2013 tarihinde düşürüldüğü anlaşılmıştır.

Ömer 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön