10 Aralık 2014

TTNET Sözleşmemin İptali Ve Tarafıma İade Edilmesi!

27/11/2014 tarihinde telefonla internet için başvuru yaptım. 03/12/2014 tarihinde MNG Kargo ile sözleşme ve modem geldi. Sözleşmeyi kapıdan imzalatıp geri aldılar. Ertesi gün sabah 9.30'da TTNET ekibi geldi. Bana Türk Telekom'a müracaat etmem gerektiğini bununda 80 TL ücreti olduğunu ayrıca evimin içerisine kablo çekilmesi bunun içinde elektrikçi çağırmam gerektiğini söylediklerinde, istemiyorum bağlamayın dedim ben bu kadar masrafı yapacaksam gerek yok dedim ve gittiler.


Sonrasında TTNET'i aradım ve sözleşmemin iptal edilmesini ve tarafıma geri yollanmasını istedim. Şu an sözleşmemi iptal ve imha ettiklerini söylüyorlar inanmıyorum. Sözleşmemi geri istiyorum. İmha etmeye yetkileri yok.

Birgül 207 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Birgül11 Aralık 2014

    Ttnet`in sorunumu çözmediği gibi müşteri temsilcisinin kaba ve sert konusması beni dahada sinirlendirdi.Akıllarınca sözleşmeyi saklıyorlar 5 sene sonra hiç bir bağlantı yapılmadığı halde karşıma yüklü bir fatura çıkaracaklar şu an nişanlıma çıkardıkları gibi.Benim imzaladığım sözleşme bana iade edilmediği sürece bendeki açılmamış halen kutusunda olan modeminizi yollamayacağım.Ayrıca 15 gün içerisinde sözleşmem tarafıma iade edilmezse hukuki yollara başvurup tazminat davası açacağımı şimdiden size bildiriyorum.Birgül Bereketli

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön