24 Ocak 2014

TTNET Sözleşmedeki Hızını Vermiyor

2006 yılından beri TTNET kullanıcısıyım. Yaklaşık 5 senedir sözleşmemde 1-8 Mbps kadar sınırsız hizmet almam gerekiyor. Dün işlemlerimde 10KB/sn veri indirme hızını görünce tekrar bildirim yaptım. Fakat TTNET yaptığım sorun karşısında hattımın 3 Mbps kadar desteklediğini ve 2 Mbps hız aldığımı belirtiyorlar. Bu değerleri almadığımı belirttiğimde de sözleşmedeki hızı verdiklerini söylüyorlar.


TTNET sözleşmede vermesi gereken hızı veremiyor. Bu yüzden sözleşmemi yerine getirmedikleri için iptal etmek istiyorum. 1 hafta içerisinde konuyla ilgili çözüm yada işlem gerçekleştirilmez ise hakkımı Tüketici Hakları Mahkemesinde arayacağım. Umarım bu hak istemi karşısında TTNET daha iyi hizmet verir.

Erdinç 52 Okunma

Cevaplar

  • Erdinç31 Ocak 2014

    Bilgilendirme yapan olmadı. Veremeyeceğiniz hizmeti savunmaya devam ettiniz. Yapmış olduğunuz bu haksız sözleşmeyi Tüketici Hakları Mahkemesi ve BİMER'e ileterek hakkımı arayacağım...

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön