03 Ağustos 2013

TTNET Sözleşmedeki Hız Sınırlarının Çok Altında Hizmet Veriyor!

Öncelikle net limitsiz tarifesini kullandığımı belirteyim. Ancak alabildiğim hız ancak 3 mbıt adk geçilmedi ve hızım sürekli düşük geziyorum. Videoları 360 p kalitede bile donarak izliyorum ve bu benim ilk şikayetimde değil. Eğer bu seferde düzeltilmez ise hattımı kapatacağım. Arkadaşlarımada kapattıracağım. Ben her ay size para ödüyorum, vereceğiniz hizmeti doğru düzgün verin yada hiç vermeyin. Küçük yerlerde başka sağlayıcı yok diye insanı mağdur ediyorsunuz TTNET.

Ercan 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön