23 Temmuz 2014

TTNET Sözleşmedeki Faturadan Fazla Ücret Kesiyor

Telefon açıp 12 ay boyunca sabit 45 TL geleceğini söyleyip ilk 2 ay 45 TL diğer kalan 10 ay 73 TL fatura gönderiyorlar. TTNET telefonda defalarca 45 lirayı geçmeyeceğini onaylatmama rağmen faturam 73 TL gelmeye devam ediyor. Telefon açıp durumu belirttiğimde ise aldığım cevap benim tarafımdan paket değişikliği istemiş olduğum ve kampanyanın ilk 2 ay 45 TL olarak geçerli olduğu söyleniyor.

Tunç 142 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön