04 Nisan 2013 #1724201

Ttnet Sözleşmede Yer Almayan Aylık 4 TL Fark!

25 aralık 2012 tarihinde ttnet aboneliği sözleşmesi imzalamıştım bu abonelik "net limitsiz" paket ücreti tüm masraflar dahil 64,900 tl aylık bedelle üyelik sözleşmesini imzaladım taahhüt edilen tutar dışında söyledikleri ilk ay bir defaya mahsuz 33 tl fatura gelecek bu bedel bağlantı ücretidir bunların dışında hiçbir bedel talep edilmeyecektir denilmişti ancak şimdi her ay 69 tl veya 70 tl fatura geliyor telefonla arayıp soruyoruz bu neyin bedelidir? diyoruz kimse bilmiyor ki bilinçli cevap versinler birisi "sözleşmede var okuyun" diyor. Okuyoruz yok böyle bir şey ayrıca olsa bize ne sözleşme yapılırken bahsi geçmedi ama faturaya dahil ediliyor neye dayanarak yapılıyor?

Mücahit 18 Okunma

Cevaplar

 • Mücahit08 Nisan 2013

  müşteri hizmetlerinin beyanı yalan ve yanlıştır beni ardıkları doğrudur bilgilendirdikleri yalandır konu hakkında araştırma yapıyoruz size bilgi verilecektir diyorlar ve bu görüşmeyi meyerse "şahısa bilgi verildi görüşülüp uzlaşı sağlandı" babında kullanabilmek için yapılan sahte, kandırmaca, adil olmayan, itici, savunmacı ve etik olmayan bir görüşmeydi bu görüşme? iddia ediyorum ki bunu her zaman yapıyorlar ve insanları kandırıyorlar içeriğini açıklasınlar ben iddia ediyorum "netlimitsiz pakete abone ederlerken herşey dahil 64,90 tl aylık ödeme 12 ay" diyerek üye yaptılar3,60 tl bağlantı ücreti sonradan ilave edildi. kampanya reklamına bir bakın kim kimi kandırıyor

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Mücahit04 Nisan 2013

  neyin kontrölleri devam ediyor anlayamadım kaç ay sürecek bu kontröller insanları resmen kandırıyorsunuz yapmayın delikanlıca açıkça söyleyin bunun dönüşü yok deyin oyalama taktiği uyguluyorsunuz etik bir davranış değil bu türkiyenin en önemli kuruluşlarından en önde olan bir kuruluştan etik olmayan bir davranış bu kalıba uymuyor yanlış yapıyorsunuz bu durumu düzeltin!!!!

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön