07 Nisan 2015

TTNET Sözleşmede Yazanla Kullandığım İnternet Hızı Çok Farklı

TTNET'i alırken bana sözleşmede 8-16 bit hız vermesi gerekirken bana verilen hız 3-4 onları aradığımda ise bana alt yapıdan bahsediyorlar ama sözleşmeye hiçbir şekilde uyulmuyor tüketici haklarına gideceğim en son.

Muzaffer 273 Okunma

Cevaplar

  • Muzaffer09 Nisan 2015

    hiçbir şekilde dönüş yapmadınız bana ve yapmasınızda insani pişman etiriyorsunuz keşke almayaydım neti aldığımdan bu yana hep dönüş olunacak diyorsunuz ama hani nerede.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2015

    Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön