02 Mayıs 2013 #1775251

Ttnet Sözleşme Sona Ermesine Rağmen Faturalandırma ve İcra Takibi!

Ttnet adsl aboneliğimi, hiç memnun olmadığım için iptal ettikten ve sözleşmenin sonlandırıldığına dair yetkililerden teyit almama rağmen, bir başka Adsl firmasının internet hizmetinden yararlandığım dönem içerisinde faturalandırmaya devam edilmiş ve hakkımda haksız şekilde icra takibi başlatılmıştır. İcra takibine itiraz etmem neticesinde takip durmuştur. Defalarca yetkilerle görüşmeme rağmen hiçbir sonuç alamadım.

Engin 65 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön