28 Ağustos 2013 #1979850

TTNET Sözleşme Bitmesine Rağmen Borç Çıkartıldı!

TTNET sözleşme süresinin bittiği bana telefonla bildirildi ve sözleşmemin yenilenmesini isteyip istemediğim soruldu. Ben yine indirimli bir şekilde tarifemin devamını istediğimde mümkün olmadığı söylendi. Bana söylenen tarihten sonra başka bir firma ile sözleşme imzaladım.


Daha sonra tekrar firmanız tarafından arandığımda indirimli olarak yararlanma imkanımın olduğu 1 hafta içinde yapılan diğer sözleşmenin iptalinin mümkün olduğu söylendi fakat ben başka bir firma ile sözleşmeyi imzaladığım için vazgeçmedim.


O arandığımda da herhangi bir bilgi verilmedi. Ayrıca önceki arandığımda sözleşme süremin bittiği bana firmanızca söylendi. Daha sonra tarafıma gelen 361 TL borcun iptalini istiyorum.

Osman 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön