27 Ağustos 2014 #2651716

TTNET Sözleşme Bitiminde Dilekçe İstiyor

1 yılı aşkın bir süredir TTNET kullanıcısıydım ve mecbur kalmasaydım kesinlikle kullanmazdım. 1 seneyi doldurmamın ardından internetimi kapattırmak için müşteri hizmetlerine başvurdum ve ancak kapatma işlemini TTNET şubesine dilekçe vererek gerçekleştireceğimi söylediler bu ne saçmalık ?


Abonelik sürem dolmuş daha ne dilekçesinden bahsediyorsunuz? Bu 1. 2.'sı bana hala ödenmemiş fatura bilgisi gönderiyorsunuz. Ben kullanmadığım internetin faturasını ödemem. 115 tl borç nedir siz neyden bahsediyorsunuz? Şikayetçiyim. Talebim doğrultusunda müşteriye dönüş kesinlikle yapılmıyor ilgi alaka sıfır.

Anıl 179 Okunma

Cevaplar

  • Anıl09 Eylül 2014

    Tarafınıza bişey ulaştığı doğru. Ama kontrol ettiğiniz yanlış. Bu hatanın tesbitine şikayetimi yazdığım tarihte kontrol etmeniz lazımdı sizin müşterinden beklentiniz kısıtlamalarınıza saygı duysun, fiyatta sesini çıkartmasın gibisinden. Ama siz hala ısrarla telefonuma fatura mesajı atmaya devam ediyosunuz. Beni aradığınız ve ulaştığınızda yok. Sizden şikayetçiyim!

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön