27 Haziran 2015 #3335479

TTNET Sözde Sınırsız İnternetim Var Ama Mail Bile Gönderemiyorum!

Aylardır süregelen internet bağlantı sorunum var. Bezdim artık bilgisayar başına her geçtiğimde. Bağlantı yok diyor. Fatura günü tık diye ödeme almayı biliyorsunuz; hizmet sıfır. Yarım saat internet kullanabilmek için 1.5 saat müşteri hizmetlerinizle konuşuyorum. Her seferinde uzaktan yapılandırılıyor, ikide bir teknik servis geliyor. Birde adı kablolu bağlantı. Böyle hizmet mi olur. Müşteri hizmetleriniz, evet hanımefendi sinyalde aşırı kopma var, sinyal alamıyorsunuz gibi bir sürü boş çözümsüz konuşmalar. 6 aydır size boşuna para veriyorum. Ama bir kez neti kullanamıyorum; böyle şey olmaz. Herhangi bir sayfa ya da siteye girilemiyor. Aç deyince bağlantı kesiliyor: (

Dudu 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 30.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön