05 Nisan 2013 #1726832

Ttnet Sözde Borç Mektubu Eski Adresi Adli Takip Yeni Adrese!

Ağustos 2012 de başka bir internet sağlayıcısına geçtik ama sözde borcumuz kalmış ona da bankalar vasıtası ve bankamatikler aracılığıyla baktığımızda borç gözükmedi. Neyse bu sözde borç ödenmedikçe büyümüş ve en son olarak borç mektubu durumuna gelmiş. Asıl sıkıntı da burada zaten; borç mektubu Antalya'dan Önceki adresimiz olan Afyon'a gönderilmiş tabi bizim haberimiz yok.


Ama Mart 2013'de İcra takibi nasıl oluyorsa nakil yaptırdığımız Antalya'daki yeni adresimize geliyor. Demek ki istenilince insanlar kolayca bulunuyormuş. Ttnet'i 28 Mart'da aradım acil olarak inceleyecekler 5 Nisan oldu arayan soran yok, borç 7 gün içerisinde ödenmezse icralıkmışız. Benim burnuma kötü kokular geliyor?

O.özcan 120 Okunma

Cevaplar

  • O.özcan10 Nisan 2013

    Araştırma devam etmekteymiş, ay olacak neredeyse. Bilgilendirmeleri buymuş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön