21 Ocak 2014 #2247151

TTNET Sözde Bilgisayar Kampanyası!

Tv' de ve internet üzerinde TTNET abonelerine taksitle bilgisayar veriliyor deniyor. Antakya da Türk Telekom Müdürlüğü dahil tüm TTNET bayilerini gezdim masaüstü bilgisayar kampanyasından yararlanmak için ama hiçbir yerde yok ve gelmeyeceğini söylüyorlar.


Madem gelmedi ve gelmeyecek neden abonelerizi yanıltıcı reklamlar sunuyorsunuz. Stoklarla ilgili denildi müşteri hizmetleri tarafından. Hiç gelmemişki Hatay iline stok bitsin. Toplamda iki buçuk yıldır TTNET abonesiyim bir kez olsun alamadım bilgisayar bu firmadan. Çözüm bekliyorum.

Mehmet 56 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet25 Ocak 2014

    Şikayetime çözüm bulunmadı.ttnet firmasının çok eksigi var.ama benimle iletişim kuran müşteri hizmetlerinin samimiyeti beni mutlu etti.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön