07 Eylül 2013 #1999142

TTNET Söz Verdiği Bağlantı Hızını Vermiyor!

Netlimitsiz 8 Mbps abonesiyim fakat internet hızım hiçbir zaman vadedildiği gibi 8 Mbps'i görmedi, yanından bile geçmedi. AKK'i aşmamış olmama rağmen internet hızım sürekli 2 Mbps de kalıyordu.


Ben de TTNET Müşteri hizmetlerini aradım ve şikayetimi bildirdim ve bana hattımın sadece
4 Mbps'i desteklediği, yoğunluğa göre hızın değişebileceği söylendi ama gece 3'de bile sonuçlar aynı.


Halbuki ben abone olurken TTNET bayiideki elemanlar bana 8 Mbps dediler ve hattımın bu hızı desteklememe ihtimali olduğunu, hızın yoğunluğa göre değişebileceğini söylemediler ve şu an ben 8 Mbps parası ödüyorum, hattım ancak 4 Mbps destekliyor, ben sadece 2 Mbps hızı görebiliyorum. TTNET'in bu durumu düzeltmesini şiddetle rica ediyorum.

Dilek 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön