04 Haziran 2015

TTNET Sorunumuza Çözüm Yok!

TTNET müşteri hizmetlerini defalarca aradım ancak sorunum bir türlü çözülemedi. Açıkçası daha sorunun ne olduğunu da açıklamadılar. İnternet ışığım gün içinde yanmıyor ve internete giremiyorum. Nedeni belli olmadan internet sürekli kesiliyor ve gece geç saatlerde kendiliğinden geliyor.


Sorunun ADSL kutusundan mı bağlantı yapılan hattan dolayı mı diye sorduğumda ise sürekli ekiplerimi yönlendirdik diye bir mesaj geliyor cep telefonuma ancak ekipleri hala göremedik. Derdimi yeterince anlatabilecek kapasitede olduğumu düşünüyorum. Çalıştığımı hafta içi akşam 19:00'dan itibaren ve Cumartesi-Pazar müsait olacağımı da defalarca söyledim. Ancak hala çözüm bir mesajdan öteye gidemedi.

Didem 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Haziran 2015

    04.06.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön