28 Ağustos 2013 #1979840

TTNET Sorunum İle İlgilenmiyor!

Ağustos 13'te TTNET 'e başvurdum. Aynı gün hizmetime sundular interneti. 4 gün önce internet sorunlarım başladı. 5 dakikada bir modem üzerindeki ışıklar sönüp durmaya başladı. Doğru düzgün internete giremiyorum. Arayıp arıza kaydı bıraktım. Müşteri hizmetleri yetkilisi 48 saat içinde sorunun halledileceğini söyledi.


4 gün oldu hala bir çözüm gelmedi. Bugün bir daha aradım şebekeden kaynaklanıyor gibi şeyler uydurdular gene. Telekom ile alakası olduğunu söylediler. Bulunduğum bölgedeki şebekede hata varsa neden sadece ben internetime erişemiyorum da etrafımda oturan insanlar internete erişiyorlar. Cidden bıktım. Bir an önce sorunumla ilgilenilmesini istiyorum!

Mehmet 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, 29.08.2013 tarihinde şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mehmet28 Ağustos 2013

    Sizin kısa süre anlayışınıza da hayranım.5 gün oldu hala modemimin üzerindeki ışıklar dans ediyor.Sorunun çözülmesi için tüketici haklarına başvurmaya zorluyorsunuz beni!

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön