20 Şubat 2013

Ttnet Sorunum Çözülmüyor!

7-8 ay evvel evdeki Tivibu arızalandı. Aradım, açtırıp kapattırdılar, sorununuzu hallediyoruz dediler, birkaç hafta bekledim. Tekrar aradım aynı işlemler, yine birkaç hafta bekledim. Çok aradım formlar doldurdum. hatta bir keresinde eve kadar geldiler, kontrol ettiler, bu sayede yayınları izleyebilir oldum ama donma ve mozaiklenme ve de içerik izleyememe sorunları devam edince, Tivibu ekibi sorun Ttnette dedi..

Telefonla görüştük formlar doldurduk, bir gün Ttnet ekibi aradı randevu istedi, verdik gelmediler. Aradan 2 ay geçti, bu süre zarfında internetten sürekli şikayet mesajı gönderdim. Ttnet bana hergün arızanızla ilgileniyoruz sms i atmaya başladı ama bugüne kadar hala bir gelişme yok.

Sunusi 12 Okunma

Cevaplar

  • Sunusi22 Şubat 2013

    geldiler sorunu hallettik dediler ve 2 günlük keyiften sonra aynı donma ve mozaiklenme sorunu tekrar başladı.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından görüşme sağlanarak bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön