18 Şubat 2013

Ttnet Sorunum Çözülmüyor!

4 aya yakın bir süredir Ttnet'le ilgili bir sorun yaşamaktayım. Telefon üzerinden defalarca sorunumu dile getirmeme rağmen, serviste bulunan personellerin acilen ilgilenileceğini belirtmelerine rağmen, henüz sorun sağlıklı bir şekilde çözülmüş değil. Merak ettiğim kücücük bir sorunun, bu kadar uzun bir sürede çözülememesi ve benden kullanamadığım internet'in 4 aylık ücretinin ise alınması bu nasıl bir çelişkidir ki anlamış değilim. En kısa sürede Ttnetin bu sorunu sağlıklı bir şekilde çözmesini umud eder, kaybettiğiniz güveni geri kazanmak adına bir an önce hizmet kalitenizi yükseltmenizi öneririm.Hizmet kalitenizin yüksek olduğu, Sağlıklı ve çözüme odaklı çalışmalarınızı bekliyoruz...

Ali 18 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön